Služby

Služby 2018-10-31T19:46:50+00:00

Profesionálny obchod s espresso spája rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí napriek rôznym špecializáciám a zázemím neustále zdokonaľujú svoje workshopy a vedomosti nielen prostredníctvom vývoja produktov, ale aj (možno predovšetkým) podporovaním rozvoja spotrebiteľského povedomia a vedomostí.

Cieľom našej práce, ako aj spolupráce so všetkými našimi partnermi je vytvoriť distribučnú sieť pre najlepšie produkty, organizovať vhodné školenia a transferové znalosti. To všetko s cieľom podporiť skutočnú kultúru – najvyššiu kvalitu – espresso vytvorením správnej synergie produktov a služieb so zameraním na espressovú kultúru.

Ďalej svojim zákazníkom ponúkame možnosť individualizácie obalu kávy napr. pre svojich odberateľov, známych alebo rodinu. Teraz môžete mať každý svoju originálnu kávu.

Služba určená pre Veľkoodberateľov a zákazníkom, ktorý si chcú založiť kaviareň, reštauráciu alebo majú prevádzku do ktorej hľadajú zmenu 😉 Tu nás môžete kontaktovať a my nájdeme riešenie ušité priamo pre Vás. Všetko je individuálne na základe potrieb.

Tu je Naša ponuka Kávy:

https://coffee-lovers.sk/ponuka/

Služba určená pre koncového zákazníka. Stačí ak si vyberiete z Našej ponuky kávy a zanecháte nám odkaz.

Tu je naša ponuka:

https://coffee-lovers.sk/ponuka/

Cieľ programu:

Coffee – Lovers Slovakia chce každému milovníkovi kávy dopriať tu najlepšiu možnú chuť a pôžitok kávy, ktoré prináša priamo k Vám na pracovisko a to v porovnateľnej kvalite akú viete nájsť v tých najlepších kaviarňach.

Vaše povinnosti:

Dôležité je uvedomiť, akú pijete kávu. Na trhu sú rôzne kávy, pražiari, ktorí nemajú dlhodobú tradíciu s pražením a ponúkajú tzv. čerstvú kávu. Každý, kto kávu pije a ako tak sa rozumie káve. Káva po upražení musí niekoľko týždňov stáť, aby sa uvolnili rôzne plyny, ktoré sa v zrnách nahromadili počas praženia. Podstata tkvie v tom, že je dôležité si vybrať správne, preto mi Vám ako Coffee – Lovers vyberieme kávu priamo pre Vaše uspokojenie, pretože dobrá káva musí mať blahodárne účinky na myseľ človeka a zvyšuje jeho mieru koncentrácie a Naše kávy toto všetko do bodky spĺňajú.

Naše povinnosti:

Po Vašom kontaktovaní sa Vám do 24-hodín ozveme a odporúčime Vám to najlepšie riešenie priamo ušité pre Vás. Stačí na iba kontaktovať https://coffee-lovers.sk/kontakt/ .

Počas individuálnej doby prenájmu Vám v rámci servisného poplatku od 19 € mesačne, v ktorom je zahrnutá servisná prehliadka, čistenie, výmena filtrov to znamená, že Vám zabezpečíme všetko, čo budete potrebovať 🙂 k cene Kávy už od 17 € – 23 € mesačne počas celej doby prenájmu s minimálnym odberom od 500 ks ESE POD´s, alebo 6 kg zrnkovej kávy, kde si môžete vybrať jeden z Programov, ktorý sme pre Vás pripravili. Odteraz si viete vybrať ako u svojho operátora od programu XS až po XL. 😉 Viď súbor na stiahnutie 😉

⇓⇓⇓⇓⇓

Súbory na stiahnutie

Office Program Coffee – Lovers Slovakia

Zaujala Vás niektorá zo služieb?

Napíšte nám

Certifikácie a ocenenia